day-0
Korzystając ze strony akceptujesz Politykę cookies Akceptuję

Dom Strachu Piła


Dom Strachu Piła
Adres: Mieckiewicza , Dziwnów


Powołaj się na serwis:

W portalu od: 29.06.2017 r.


Opis


Wejście do Domu Strachu Piła dla osób powyżej 16 lat.
Osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców.
Bilet – 10 zł - - minimum 2 osoby
Pojedynczo 15 zł / osba
Z latarką - 15 zł / osoba

Historia
Nastały czasy, kiedy ludzie nieodpowiedzialnie obchodzili się z pochówkiem zmarłych. W nielegalnym labolatorium wychodowano więc samodzielny organizm, który miał żywić się zmarłymi pod powierzchnią ziemi, jednak coś poszło nie tak i twór ten zwany Ohran rozpoczął samotną wędrówkę masowo zjadając żywych.
Obran
Z czasem Ohran się rozrastał a do zjadania swoich ofiar nauczył się posługiwać narzędziami ludzkimi – piłami, przecinakami, szczypcami, ponieważ sam nie posiada żadnych zębów. Teraz zajmuje opuszczone miejsca zwabiajac swoje ofiary do siebie udając powszechnie zaprzyjaźnione nam zwierzęta, które my udomowiliśmy a które teraz Ohran zjada od środka i eksponuje ich truchła dla niepoznaki.
Luna
W roku 2017 Ohrana ujawniono w nadmorskim mieście Dziwnowie, w którym na stałę się zadomowił mordując przypadkowych klientów hotelu osiągnął już długość ok 120 m i przybrał postać wielkiego pająka. Strzeże go duch Luna, która jako poltergeist złośliwy ujawnia się przy wejściuswoimprzeszywającym na wylot krzykiem przywołuje Ohrana do jedzenia a ofiary do samej kości paraliżuje strachem.
Sylwia
św p. Sylwia zmarła mając lat 19 to lokalna prawdziwa piękność, do której przybywali kawalerowie z różnych stron Polski, jednak Ohran zjadł ją tylko do połowy i żywi jej truchło swoimi sokami, co jakiś czas nacinając jej korpus piłą stołową – zadajac jej wieczne cierpienie.
Wiezienie dusz
W roku 1907 ktoś zamordował 20 osób – klientów lokalnego hotelu i zamurował ich w jego murach. Jednak Ohran zwabiony ich cichymi jękami owinął sobą całe mury i wysysa z nich to co pozostało bo tych biedakach. Lokalna legenda mówi, że do dziś słychać ich jęki, które nie dają spać okolicznym mieszkańcom.
Leon
Leon to kolejny strażnik Ohrana, za życia był chory umysłowo na nieznaną lekarzom chorobę genetyczną jednak Ohran wykorzystuje jego ciało sterując go hormonami. Pasją Leona od dziecka były ostre narzędzia i piękne dziewczyny. Bardzo nie lubi zaś facetów w modnych fryzurach – nie jednego już wygolił swoją piłą motorową z którą chodzi nawet do wychodka.
Lokalna społeczność nauczuła się normalnie żyć z siedliskiem Ohrana. Jedynie co jakiś czas pojawiaja się tam rodziny zaginionych bez wieści turystów, dla których służą swoją goscinnoscią i opowiadają im lokalne legendy.

GaleriaLokalizacja obiektu Mieckiewicza , DziwnówOpinie


5,0 Ocena klientów: Dom Strachu Piła
5,0 / 5 na podstawie 3 głosów

Lokalizacja: 5,0
Walory: 5,0
Parking: 5,0
Obsługa: 5,0
Cena: 5,0

Klienci polecają dla:

Oceń:

Lokalizacja
Walory
Parking
Obsługa
Cena

Polecam dla:

Atrakcje turystyczne w okolicy Dziwnowa
Atrakcje turystyczne Pustkowo [~15 km]
Atrakcje turystyczne Pobierowo [~13 km]
Atrakcje turystyczne Łukęcin [~9 km]
Atrakcje turystyczne Kamień Pomorski [~12 km]
Atrakcje turystyczne Międzywodzie [~6 km]
Atrakcje turystyczne Kołczewo [~14 km]
Atrakcje turystyczne Wisełka [~19 km]
Atrakcje turystyczne Dziwnówek [~4 km]