Motylarnia Rozewie


Adres: Latarników 21, Jastrzębia Góra

Telefon: 665 609 272

Powołaj się na:

W portalu od: 07.06.2022 r.

Szczegółowy opis Opis

Motylarnia pod Latarnią Morską w Rozewiu to największa Motylarnia w Polsce i dom dla kilkudziesięciu gatunków motyli egzotycznych z całego świata. Nasze motyle dostępne są na wyciągnięcie ręki!

To wyjątkowy i niepowtarzalny obiekt ze specjalnie odtworzonym mikroklimatem, który stwarza naszym motylom doskonałe warunki bytowe. Tropikalna aura doskonale sprzyja życiu naszych motyli i zachęca do latania. Ubierz się kolorowo, a może motyl przysiądzie na Tobie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas w Motylarni. Zobacz też, jakie inne atrakcje czekają na Ciebie i Twoich bliskich w Jastrzębiej Górze i okolicy: atrakcje turystyczne dla dzieci i całych rodzin.

Poszerz wiedzę o motylach! Poszerz swoją wiedzę o motylach egzotycznych oraz poznaj setki przepięknie ubarwionych motyli z odległych zakątków całego świata. Dowiedz się więcej o życiu motyla. Zapraszamy do „okna pojawienia”, zobaczysz wiszące poczwarki które zamieniają się w przepiękne, kolorowe motyle. Poznaj ich tryb życia i dowiedz się jakie tajemnice kryją. Dowiedz się: Jak widzą motyle? Po co motylom dwie pary skrzydeł? Czy motyle coś czują? Do Waszej dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych przewodników, którzy zdradzą Wam sekrety motyli i odpowiedzą na pytania. Przyjdź do nas i przeżyj bezpośrednie spotkanie z egzotycznymi motylami. Poznaj wspaniały i wyjątkowy świat motyli!

Doznaj niesamowitych przeżyć estetycznych! Motylarnia pod Latarnią Morską w Rozewiu to niezwykłe miejsce i zarazem największa motylarnia w Polsce. Owo magiczne miejsce oferuje wyjątkowe przeżycia, atrakcyjne i bardzo kolorowe wspomnienia dla wszystkich odwiedzających, bez względu czy to duży, czy mały. Dzięki Motylarni możesz zanurzyć się w magiczne piękno egzotycznych motyli z wdziękiem latających koło Ciebie. By uwiecznić te ulotne chwile, koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny!

Odpocznij i zrelaksuj się! Zrób krok do całkowicie innego świata, gdzie otoczy Cię tropikalna aura! Mikroklimat naszej Motylarni i piękno egzotycznych motyli tworzą doskonałe warunki dla spokoju i relaksu. Badania dowodzą, że spędzanie czasu w naturalnym środowisku wpływa pozytywnie na ciśnienie krwi, tętno, częstość oddychania, a także skraca czas regeneracji. Redukuje również stres oraz poprawia ogólny nastrój. Przyjdź i poznaj magię natury!

Rozwiń wyobraźnię Odwiedzając Motylarnię pod Latarnią Morską w Rozewiu zapoznasz się pięknem motyli oraz z ich różnorodnością. Codziennie widzimy radość w oczach, uśmiech na twarzy, zaskoczenie, zdziwienie oraz łzy wzruszenia. Motylarnia to miejsce, które pozwoli Ci doświadczyć cudownych wrażeń i będzie impulsem do kreatywnych działań.

Mamy nadzieję, że podczas odwiedzania nas nie pozostaniesz obojętny/a na wdzięki egzotycznych motyli, które wyzwolą w Tobie nowe koncepcje i pomysły. Pozwól się zainspirować!

Galeria zdjęć GaleriaMapka z lokalizacją Lokalizacja Latarników 21, Jastrzębia GóraKomentarze i opinie Opinie


5,0 Ocena turystów: Motylarnia Rozewie
5,0 / 5 na podstawie 12 głosów

Lokalizacja: 5,0
Atrakcje: 5,0
Parking: 5,0
Obsługa: 5,0
Cena: 5,0

dla aktywnych
dla wodnych fanów
dla lubiących adrenalinę

Oceń:

Lokalizacja
Atrakcje
Parking
Obsługa
Cena

Atrakcje turystyczne w okolicy Jastrzębiej Góry
Atrakcje turystyczne Władysławowo [~8 km]
Atrakcje turystyczne Karwia [~7 km]
Atrakcje turystyczne Dębki [~15 km]
Atrakcje turystyczne Cetniewo [~7 km]
Atrakcje turystyczne Chłapowo [~5 km]
Atrakcje turystyczne Rozewie [~3 km]
Atrakcje turystyczne Tupadły [~1 km]
Atrakcje turystyczne Mieroszyno [~4 km]
Atrakcje turystyczne Ostrowo [~5 km]
Atrakcje turystyczne Karwieńskie Błoto [~10 km]