Papugarnia i Motylarnia w Koszalinie


Adres: Połczyńska 73, Koszalin

Telefon: 882 655 144

Powołaj się na:

W portalu od: 19.06.2023 r.

Szczegółowy opis Opis

Jeśli będziecie na wakacjach w Kołobrzegu, koniecznie wybierzcie się do Koszalina! Wycieczka to zaledwie 40 km i pół godziny jazdy samochodem! A naprawdę warto!

Na ulicy Połczyńskiej znajdują się niezwykłe atrakcje - szczególnie dla małych dzieci: Papugarnia i Motylarnia! Spotkacie tu kolorowy świat papug i kilkadziesiąt gatunków egzotycznych motyli, które zaskakują zarówno swoimi barwami jak i niespotykanym rozmiarem!

Spędzicie wraz z rodziną miło czas w towarzystwie 70 kolorowych i egzotycznych ptaków, które dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń! Motylarnia natomiast jest idealnym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi jak dorosłych. Jest to miejsc, gdzie wielbiciele subtelnego piękna będą mogli podziwiać motyle z przeróżnych zakątków świata. Atrakcją jest również wylęgarnia,w której można zaobserwować etapy rozwoju motyla.Motylarnia w Koszalinie jest miejscem niezwykłym, w którym można obserwować motyle, które latają swobodnie wśród odwiedzających.

Papugarnia natomiast to miejsce, w którym spotkacie wiele gatunków egzotycznych ptaków, które będziecie mogli obejrzeć z bliska. Dowiecie się gdzie żyją, co jedzą i co lubią. Nasz papugarniowy team chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące naszych papug. Z myślą o najmłodszych zwiedzających jak i o osobach, które potrzebują więcej czasu na oswojenie się z papugami przygotowaliśmy miejsce, w którym można oglądać papugi przez szybę. Pamiętajcie, aby przed odwiedzeniem naszych ptaków zdjąć kolczyki, pierścionki, wisiorki, naszyjniki, łańcuszki. Ubierzcie się w odzież bez zbędnych guzików czy nap gdyż papugi interesują się wszystkim, co się błyszczy, odstaje i dynda :-)

Galeria zdjęć GaleriaMapka z lokalizacją Lokalizacja Połczyńska 73, KoszalinKomentarze i opinie Opinie


5,0 Ocena turystów: Papugarnia i Motylarnia w Koszalinie
5,0 / 5 na podstawie 8 głosów

Lokalizacja: 5,0
Atrakcje: 5,0
Parking: 5,0
Obsługa: 5,0
Cena: 5,0

dla lubiących adrenalinę
dla aktywnych
dla szukających relaksu

Oceń:

Lokalizacja
Atrakcje
Parking
Obsługa
Cena

Atrakcje turystyczne w okolicy Kołobrzegu
Atrakcje turystyczne Ustronie Morskie [~14 km]
Atrakcje turystyczne Sianożęty [~12 km]
Atrakcje turystyczne Grzybowo [~8 km]
Atrakcje turystyczne Dźwirzyno [~14 km]