Geocaching w Dębkach


Adres: , Dębki

Informacja turystyczna: 58 675 41 00

Powołaj się na serwis:

W portalu od: 19.01.2018 r.

Opis


Geocaching to gra terenowa przeznaczona dla użytkowników odbiorników GPS, która polega na poszukiwaniu ukrytych skarbów, czyli tzw. keszy. Keszami są skrzynki zawierające dziennik zdobywców tzw. logbook oraz często drobne fanty, które można zabrać zostawiając coś w zamian. Podczas geocachingu odkryć można wiele niezwykłych miejsc, zmierzyć się ze swoimi słabościami oraz nawiązać dużo ciekawych znajomości. Poznawanie geocachingu powinno rozpocząć się od zapoznania gracza z ABC Geocachingu. Można też zarejestrować się i po prostu od razu wyruszyć na swoją pierwszą wyprawę!

Na stronie Gminy Krokowa - w zakładce turystyka znajdziecie listę założonych skrzynek na terenie gminy. Wszystkie skrzynki opublikowane są na portalu www.opencaching.pl. Aby zobaczyć współrzędne oraz mapę lokalizacji skrzynki, trzeba się zarejestrować. Każda skrzynka posiada wskazówki: gdzie jest umiejscowiona, jak można do niej się dostać (pieszo, rowerem, czy samochodem), o jakiej porze dnia najlepiej jej szukać, jakie narzędzia należy ze sobą zabrać, a także, czy do odgadnięcia potrzebne jest hasło.
Najważniejsze w całej zabawie jest odwiedzanie w wyniku poszukiwań miejsc trudno dostępnych i mało znanych, a przez to bardzo atrakcyjnych. Każdy uczestnik gry oprócz satysfakcji ze znalezionej skrzynki zabiera ze sobą nagrodę, pozostawiając w zamian drobny upominek dla kolejnego gracza,

GaleriaLokalizacja obiektu , DębkiOpinie


5,0 Ocena klientów: Geocaching w Dębkach
5,0 / 5 na podstawie 32 głosów

Lokalizacja: 5,0
Walory: 5,0
Parking: 5,0
Obsługa: 5,0
Cena: 5,0

Klienci polecają dla:

Oceń:

Lokalizacja
Walory
Parking
Obsługa
Cena

Polecam dla:

Atrakcje turystyczne w okolicy Dębek
Atrakcje turystyczne Jastrzębia Góra [~15 km]
Atrakcje turystyczne Karwia [~15 km]
Atrakcje turystyczne Białogóra [~15 km]
Atrakcje turystyczne Mieroszyno [~21 km]
Atrakcje turystyczne Ostrowo [~12 km]
Atrakcje turystyczne Karwieńskie Błoto [~13 km]
Atrakcje turystyczne Odargowo [~5 km]
Atrakcje turystyczne Sławoszyno [~11 km]
Atrakcje turystyczne Krokowa [~9 km]
Atrakcje turystyczne Lubkowo [~7 km]
Korzystając ze strony akceptujesz Politykę cookies Akceptuję