Restauracja Desperados


Adres: Spacerowa , Dębki

Telefon: 608 083 535

Powołaj się na:

Strona: https://web.facebook.com/desperadosdebki/
W portalu od: 18.07.2016 r.

Szczegółowy opis Opis

Restauracja Desperados czyli kulinaria we włoskim stylu. Menu zawiera kilkanaście dobrze przemyślanych pozycji. Do wyboru sałatki, pizze, pasty, owoce morza, steki. Zamówiliśmy tagliatelle ze szpinakiem i dla kontrastu stek z polędwicy. Chwilę musieliśmy poczekać, ale warto, bo wszystko przyrządzane było na miejscu. Szef Kuchni dopytał jak lubimy wysmażonego steka, więc naprawdę duży plus dla restauracji. Jedzenie bardzo bardzo dobre, mięso świeże, tagiatelle'a z dobrze zachowanymi proporcjami smaków. Zaobserwowaliśmy, że dużym zainteresowaniem w lokalu cieszy się pizza, co ciekawe przyrządzana w piecach opalanych drewnem. Przyszliśmy do 'Desperados' w środku tygodnia (lipiec) o godzinie 14 i byliśmy zaskoczeni ilością gości, przy stolikach ucztowały całe rodziny łącznie z maluchami w wózkach. Podsumowując: jedzenie i obsługa na 5+. Zdecydowanie klimat tego miejsca tworzy jedzenie oraz jego Goście z Szefem Kuchni, który w niewyjaśniony dla nas sposób łączy umiejętność gotowania i rozmowy ze swoimi Gośćmi.

Restauracja ta istnieje na mapie Dębek od 1996r. Od wielu lat uznawana za lokal z fantastyczną atmosferą, w roku 2015 nastąpiła metamorfoza i z wieloletniego drewnianego baru powstała włoska restauracja zbudowana z kontenerów. Zmiana zaskakująca, ale dobra. Miejsce z przyjemną domową atmosferą.

P.S. Drodzy goście dokładamy wszelkich starań, abyście w naszej restauracji czuli się jak u siebie w domu, niestety zdarzają się dni, kiedy przy pełnej sali mimo tego iż dajemy z siebie 110% nie jesteśmy w stanie zrobić pewnych rzeczy szybciej. Bardzo prosimy Was o wyrozumiałość i jesteśmy wdzięczni, że tak licznie nas odwiedzacie!

Galeria zdjęć GaleriaMapka z lokalizacją Lokalizacja Spacerowa , DębkiKomentarze i opinie Opinie


5,0 Ocena turystów: Restauracja Desperados
5,0 / 5 na podstawie 4 głosów

Jedzenie: 5,0
Napoje: 5,0
Atmosfera: 5,0
Czystość: 5,0
Obsługa: 5,0
Cena: 5,0

dla wybrednych
dla rodzin z dziećmi
dla dorosłych

Oceń:

Jedzenie
Napoje
Atmosfera
Czystość
Obsługa
Cena

Jedzenie w okolicy Dębek
Jedzenie Jastrzębia Góra [~15 km]
Jedzenie Karwia [~15 km]
Jedzenie Białogóra [~15 km]
Jedzenie Mieroszyno [~21 km]
Jedzenie Ostrowo [~12 km]
Jedzenie Karwieńskie Błoto [~13 km]
Jedzenie Odargowo [~5 km]
Jedzenie Sławoszyno [~11 km]
Jedzenie Krokowa [~9 km]
Jedzenie Lubkowo [~7 km]