Bawialnia dla dzieci ROZUMKOWO
Informacja: Bawialnia
Powołaj się na: Mojeurlopy.pl
W portalu od: 14.07.2014 r.
Opis
Ciekawym miejscem spędzenia czasu dla naszych pociech jest bawialnia w Rozumkowie. Jest to jedna z wielu na Półwyspie Helskim sieci bawialni i centrum rozwoju dziecka. W okresie wakacji dostępne są bawialnie w Jastarni, Juracie, Jastrzębiej Górze i na Helu. Wysoko wykwalifikowani animatorzy, ogromny namiot pełen zabawek,przyborów do malowania, secoupage'u to gwarancja dobrej zabawy dla dzieci. Animatorzy robią z dzieciakami ciekawe zwierzątka z baloników, prowadzą warsztaty tematyczne, czasami malują im buzie.
Od rana do godziny 18 w Rozumkowie odbywają się gry i zabawy z animatorami urozmaicane próbkami warsztatów. Codziennie w godzinach popołudniowych i wieczornych odbywają się kreatywne warsztaty dla dzieci.
Przykładowe warsztaty Rozumkowa: Kartka z nad morza – dzieciaki wykonują pocztówkę za pomocą technik scrab booking’u np. przyklejają do niej muszelki, piasek, kolorowe kamyczki itd. Warsztaty cyrkowe – dzieci wykonują przybory do żąglowania i w drugiej części warsztatu uczą się żąglować Rozumkowa farma – dzieciaki za pomocą różnych technik wykonują zwierzątka (origami, długie baloniki do modelowania, papierowe rzeźby i inne). Ogromnym zainteresowaniem w rozumkowi cieszą się także konsola do gier Nintendo Wii, piłkarzyki oraz wata cukrowa. Gdzie znajdziemy Rozumkowo ?
- w Jastarni na molo
- w Juracie po lewej stronie mola, przy chodniku nad zatoką.
- w Jastrzębiej Górze w Barze Max (Grzybek Heinekena) Lokalizacje przygotowywane Dębki plaża, Hel scena przy małej plaży
Galeria
Lokalizacja
Molo , Jurata
Opinie
4,4 Ocena turystów: Bawialnia dla dzieci ROZUMKOWO
4,4 / 5 na podstawie 5 głosów
| Atrakcje turystyczne w okolicy Juraty |
| Atrakcje turystyczne Hel [~11 km] |
| Atrakcje turystyczne Jastarnia [~3 km] |
| Atrakcje turystyczne Kuźnica [~10 km] |
| Atrakcje turystyczne Chałupy [~16 km] |
