Dwór Wejmutka


Dwór Wejmutka
Cena od 90 PLN (osoba)
Adres: Kolejowa 1A, Białowieża

Telefon: 85 68 12 117
698 404 944

Powołaj się na:

W portalu od: 30.10.2014 r.

Szczegółowy opis Opis

Dwór Wejmutka znajduje się w centrum Białowieży, w pobliżu Parku Pałacowego. Jest to drewniany budynek, który swoim wyglądem i charakterem nawiązuje do dawnego dworu polskiego.

Dwór Wejmutka można śmiało powiedzieć, że jest prawie małym muzeum - na przestrzeni wielu lat zgromadziliśmy w nim wiele mebli i drobiazgów z przełomu XIX i XX wieku. Będąc u nas będziecie Państwo mogli podziwiać kredensy, biblioteki, witryny, kanapy, fotele, krzesła, lampy w stylu eklektycznym i Ludwika Filipa. Jednak prawdziwą perełką Wejmutki jest sala kominkowa, w której nasi Goście mogą wypić herbatę, porozmawiać, czy zwyczajnie odpocząć.

Wszystkie oferowane u nas pokoje posiadają własne łazienki, jedne z prysznicami, inne z wanną. W pokojach nie ma telewizorów, można jednak korzystać z bezprzewodowego internetu. Na miejscu można wypożyczyć narty biegowe lub rowery.
W Dworze Wejmutka funkcjonuje Herbaciarnia, która oferuje bogaty wybór kaw, herbat a nawet ciast. Na terenie obiektu możecie Państwo skorzystać z: parkingu placu zabaw dla maluchów.

Serdecznie Państwa zapraszamy. Akceptujemy także przyjazd ze swoim czworonożnym pupilem.

Galeria zdjęć GaleriaMapka z lokalizacją Lokalizacja Kolejowa 1A, BiałowieżaKomentarze i opinie Opinie


4,4 Ocena turystów: Dwór Wejmutka
4,4 / 5 na podstawie 6 głosów

Lokalizacja: 4,6
Pokój: 4,4
Łazienka: 4,2
Czystość: 4,4
Obsługa: 4,4
Cena: 4,4

dla par
dla rodzin z dziećmi
lubiących ciszę i spokój

Oceń:

Lokalizacja
Pokój
Łazienka
Czystość
Obsługa
Cena