Park Ewolucji


Adres: Sławutówko 14, Sławutówko

Telefon: 783 200 400

Powołaj się na:

W portalu od: 29.08.2017 r.

Szczegółowy opis Opis

RODZINNY PARK EWOLUCJI

Historia życia Ziemi zaczyna się kilka milionów lat wstecz. Zobaczysz jak ewolucja eksperymentowała na różne sposoby. Poznasz dzieje powstania naszej planety oraz prehistorycznych mieszkańców mórz, oceanów i lądu. To doskonałe miejsce edukacyjno-rekreacyjne dla całej rodziny. Wizyta w naszym parku jurajskim będzie niezapomnianą przygodą i dobrą lekcją historii.

Zapoznajcie się z naszymi atrakcjami:

KINO PREHISTORYCZNE Poznasz Arnolda - wygadanego i zabawnego dinozaura, który przedstawi historię i dzieje powstania naszej planety.

BATYSKAF Jedyny taki w Polsce statek podwodny, którym popłyniesz na niezapomnianą podróż po głębinach Mórz i Oceanów. Dzięki nowoczesnej technologii przeniesiesz się 200 milionów lat wstecz na dno Oceanu gdzie zobaczysz największe wymarłe gatunki prehistorycznych zwierząt morskich.

ŚWIAT CZŁOWIEKA PIERWOTNEGO To sceny z życia naszych przodków. Polowanie na mamuty i walka o ogień.

JASKINIOWE MIASTECZKO / KOLEJKA JASKINIOWCÓW Fred i Wilma Flintstonowie zapraszają na przejażdżkę swoim pojazdem. Udaj się w podróż kolejką jaskiniowców. Frajda dla każdego murowana!

ŚCIEŻKA DINOZAURÓW Miejsce w którym przeżyjesz niezwykłą podróż przez erę dinozaurów. Na 40 000 tyś. metrów poznasz pierwszych mieszkańców lądu w naturalnych rozmiarach

STONEHENGE Stonehenge w Sławutówku to pełnowymiarowa replika kamiennej budowli jednego z najbardziej rozpoznawanych symboli Anglii, a zarazem jedna z najważniejszych megalitycznych budowli świata.Precyzyjne ułożenie głazów pomagało w ustaleniu dni przesilenia i śledzenie wędrówki Słońca czy Księżyca. Dzięki nim ustalano czas zbioru, siewu i innych prac polowych oraz oczywiście dokładne daty świąt.

OBRAZY PREHISTORII. Jedenaście ekspozycji przedstawiających codzienne życie najstarszych przodków człowieka. Zobacz, jak pierwsze niezręcznie poruszające się istoty usiłowały wykonać najprostsze czynności związane ze zdobyciem pożywienia, wytwarzaniem narzędzi, rozpalaniem ognia. Przy każdej ze scen znajduje się tablica opisująca przedstawiane dane wydarzenie.

PLAC ZABAW Dla najmłodszych plac zabaw. Miejsce gdzie twoja pociecha aktywnie spędzi czas na świeżym powietrzu.

PAMIĄTKI Pamiątki i upominki, które przypomną Tobie najlepsze chwilę spędzone w Parku Ewolucji.

GASTRONOMIA Obiady, przekąski i lody dla całej rodziny.

CENNIK: Bilet obejmuje wstęp do wszystkich atrakcji w Parku.

Bilet normalny 49zł Bilet ulgowy 39zł Bilet grupowy 29zł Bilet dla dzieci do lat 4 za 1zł

Park czynny jest w godzinach: lipiec – sierpień: 9:00 - 19:00 wrzesień, październik, kwiecień, maj, czerwiec: 9:00-16:00

Galeria zdjęć GaleriaMapka z lokalizacją Lokalizacja Sławutówko 14, SławutówkoKomentarze i opinie Opinie


5,0 Ocena turystów: Park Ewolucji
5,0 / 5 na podstawie 15 głosów

Lokalizacja: 5,0
Atrakcje: 5,0
Parking: 5,0
Obsługa: 5,0
Cena: 5,0

dla aktywnych
dla wodnych fanów
dla lądowych odkrywców

Oceń:

Lokalizacja
Atrakcje
Parking
Obsługa
Cena

Atrakcje turystyczne w okolicy Pucka
Atrakcje turystyczne Władysławowo [~10 km]
Atrakcje turystyczne Chłapowo [~13 km]
Atrakcje turystyczne Mieroszyno [~13 km]
Atrakcje turystyczne Swarzewo [~6 km]
Atrakcje turystyczne Rewa [~22 km]