Park MegaLandia


Adres: Ustecka 8 , Ustka– Przewłoka

Telefon: 48 519 028 728

Powołaj się na:

W portalu od: 03.06.2023 r.

Szczegółowy opis Opis

Rodzinny park rozrywki MegaLandia w Przewłoce koło Ustki działa od początku maja do końca września. W lipcu oraz sierpniu jesteśmy czynni od 10 do 20, a w pozostałych miesiącach od 10 do 18. Bilety do parku można kupić w kasie na miejscu lub skorzystać z opcji zamówienia ich online. Jeśli szukasz atrakcji dla dzieci nad morzem, koniecznie odwiedź nasz park. Jesteśmy zlokalizowano w Ustce, ale dotrzesz do nas wygodnie z takich miejscowości, jak Darłowo, Przewłoka, czy innych nadmorskich kurortów.

Na miejscu możesz skorzystać z przestronnego, darmowego parkingu. Dojeżdża tu również szereg autobusów i lokalnych busów. W razie jakichkolwiek pytań skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń. Odpowiemy najszybciej, jak się da.

Atrakcje

MegaLandia Zaczarowana Kraina to miejsce, w którym pewien czarodziej wszystko zaczarował w niemożliwy do wytłumaczenia sposób. Wędrując zaczarowaną ścieżką w naszym parku, natkniesz się na ślady działalności naszego czarodzieja i poznasz jego niezwykłe czary.

Podczas odwiedzin naszej Zaczarowanej Krainy w wybrane dni czekają niesamowite występy artystyczne m.in.:

ILUZJONIŚCI z programu „Mam Talent” -na żywo najlepsi Polscy iluzjoniści, gwiazdy znanego programu z TV. Na własne oczy zobacz jak niemożliwe staje się możliwe; m.in. Brozi Magic Show i fakir Don Slavio NOWOŚĆ 2022R., Bartosz Lewandowski, Pan Ząbek, Rafał Reszke, Mago Magic Bartosz Szubert; Pan Balonik i „Balonowe Show” – balonowe kalambury, balonowa rodzinka, iluzja, balonowe sztuczki i dmuchanie największego balona w Polsce; Cyrk Luna i artyści cyrkowi – tresowany pluszowy słoń Jumbo, iluzja sceniczna, żonglerka i ekwilibrystyka, klauni Rico i Erwin, Pasiasty taniec z 3 metrowym wężem, monocykl, fakir, chodzenie po szkle i wiele innych; Teatr Pinezka – po spotkaniu z Pinezką reszta dnia nie jest już taka sama. Ból brzucha, brak tchu, pot i łzy… a to wszystko ze śmiechu. To czeka Was przez resztę dnia po tym wyjątkowym spotkaniu, nie przegapcie. NOWOŚĆ 2022R. Hrabia Smarkula – iluzjonista i animator, rozkręci każdą imprezę dla dzieci. NOWOŚĆ 2022R.

Codziennie w MegaLandii czeka na Ciebie wiele atrakcji m.in.:

TRAKTORKI zaczarowane a jakże NOWOŚĆ 2023R. DMUCHANY PLAC ZABAW aż 48 m2 zabawy NOWOŚĆ 2023R. OGROMNA PODUCHA DO SKAKANIA ponad 100 m2 SUPER NOWOŚĆ 2023R.!!! POZNAJ KRÓLIKA, królicze zagrody z kilkoma rasami tych przesympatycznych zwierzat

NOWOŚĆ 2023R: BAŻANTY woliera - z tymi pięknymi ptakami w przygotowaniu KUROWO - przepiękne kury silki i nie tylko w przygotowaniu WARZYWNIAK - nie z biedronki tylko z naszej eko ścieżki (w przygotowaniu) ZACZAROWANA ŚCIEŻKA - wielkich rzeczy powiększonych przez czarodzieja Megaliusza, m.in. ogromny dwumetrowy pluszowy miś MegaTuliś, wielka toaleta, wielkie ciacho, ogromny leżak i wiele wiele innych wielkich rzeczy, BAJKA O CZARODZIEJU - wędrując zaczarowaną ścieżką poznajecie przygody czarodzieja, KRZYŻÓWKA - czytając bajkę jednocześnie rozwiązujecie krzyżówkę z parku, STREFA DMUCHAŃCÓW - bez limitu czasu, dzieci mogą korzystać w nieskończoność w cenie biletu, GŁOWA W TALERZU i inne ILUZJE od których świat wiruje w głowie, 2 STREFY MEGA GIER wyjątkowe bo z drewna a do tego bardzo kreatywne jest ich ok. 30, wystarczająco dużo dla rodzinnej zabawy i rywalizacji, BAŃKI MYDLANE - kilka razy w ciągu dnia macie możliwość zabawy z bańkami mydlanymi, ZACZAROWANE ROWERY - przejechać nimi to nie lada wyczyn; LETNIA SCENA - na niej odbywają się występy naszych wspaniałych artystów, 1500 MEGA KLOCKÓW XXL – nie ma nic bardziej kreatywnego niż budowanie z klocków zwłaszcza tych ogromnych, 50% więcej klocków w 2023r. MINI GOLF - być może odnajdziesz talent golfisty i zostaniesz nowym Tigerem Woodsem, WYŚCIGOWE TORY DLA KULEK - sprawdź czyja kulka pierwsza dotrze do mety NOWOŚĆ 2022R.! KRÓLICZKOWO nasze przesympatyczne króliczki wprost nie mogą się Was doczekać NOWOŚĆ 2022R.! KOZOWO MAŁE - tak to miejsce w którym mieszkają najmilsze i najmniejsze kózki na świecie NOWOŚĆ 2023R. KOZOWO DUŻE - w tym miejscu mieszkaja parkowe łobuzy Polo i Marco. LABIRYNT wiklinowy - ponad 600 metrów ścieżek do błądzenia NOWOŚĆ 2022r.! LABIRYNT z parawanów plażowych Janusza i Grażyny. Znajdź Janusza i Grażynę i pomóż im wyjść z labiryntu; LABIRYNT pająka Antka - czy masz odwagę wejść do labiryntu pajęczej sieci ? STREFA RELAKSU - na hamakach, to właśnie tu nasi wędrowcy odzyskują siły, MEGA PLAŻA - z leżakami i zabawkami dla dzieci, do zabawy i wypoczynku, oczywiście ogromny leżak XXL też jest, ŚCIEŻKA Z ZAGADKAMI - czy uda Ci się znaleźć prawidłową odpowiedź, ILUZJE OPTYCZNE - nie jednemu zawirowało od nich w głowie; ZACZAROWANY KAMIEŃ POGODOWY - jeszcze nigdy nie podał złej pogody PUNKT MINI GASTRONOMII - (weekendy a latem codziennie) PAMIĄTKI - nie można o nich zapomnieć,

CZAS to indywidualna kwestia, część osób spędza u nas ok. 2.5 godz. + ok. 1 godz. występy, jest jednak znaczne grono osób które spędza u nas pół dnia i więcej czasu. W naszym parku część atrakcji wymaga zaangażowania rodziców, wtedy zabawa i wrażenia z wizyty są zdecydowanie najbardziej satysfakcjonujące drodzy rodzice.

Godziny otwarcia Lipiec - Sierpień: 10.00 - 20.00 (Kasa czynna do godz. 19.00) Wrzesień: Maj, Czerwiec, Wrzesień : 10.00 - 18.00 ( kasa czynna do 17:00)

ZAPRASZAMY!

Galeria zdjęć GaleriaMapka z lokalizacją Lokalizacja Ustecka 8 , Ustka– PrzewłokaKomentarze i opinie Opinie


5,0 Ocena turystów: Park MegaLandia
5,0 / 5 na podstawie 11 głosów

Lokalizacja: 5,0
Atrakcje: 5,0
Parking: 5,0
Obsługa: 5,0
Cena: 5,0

dla szukających relaksu
dla aktywnych
dla lądowych odkrywców

Oceń:

Lokalizacja
Atrakcje
Parking
Obsługa
Cena

Atrakcje turystyczne w okolicy Ustki
Atrakcje turystyczne Łeba [~73 km]
Atrakcje turystyczne Rowy [~20 km]
Atrakcje turystyczne Dębina [~18 km]
Atrakcje turystyczne Poddąbie [~15 km]