Zespół Basenów "Delfin"


Adres: Witolda Gombrowicza 49, Ustrzyki Dolne

Telefon: 13 461 31 86

Powołaj się na serwis:

W portalu od: 15.10.2021 r.

Opis


Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustrzykach Dolnych znajduje się Zespół Basenów "Delfin". Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, w którym można świetnie się zabawić. Zespół Basenów "Delfin" oddaje do dyspozycji nowoczesny kryty kompleks basenowy w skład którego wchodzą dwa baseny - sportowy i rekreacyjny. Basen rekreacyjny oferuje wiele atrakcji: bicze wodne, zjeżdżalnie, wodne masaże ścienne, saunę, czy gejzer strzelisty, Na terenie ośrodka możemy również poddać się odrobinie relaksu: - w kapsule SPA, łaźni parowej, solariach. Dodatkowo możemy zafundować sobie masaż wodny na sucho Hydro-Jet, czy pograć w piłkarzyki, bilard, dart, i ping-ponga.

Ośrodek oferuje pokoje gościnne z łazienkami, na terenie obiektu znajduje się kawiarenka internetowa, sklepik oraz kawiarnia dla gości.

W okresie letnim goście korzystają z atrakcji na zewnątrz kompleksu. Są tu między innymi dwa baseny zewnętrzne - baseny sportowy i rekreacyjny. Na najmłodszych czeka brodzik z grzybkiem wodnym. Zapaleni sportowcy mogą skorzystać z zewnętrznej siłowni. Na zewnątrz ośrodka znajduje się też plac zabaw dla dzieci, dla starszych natomiast boiska do siatkówki, koszykówki i piłki plażowej oraz cieszący się dużym powodzeniem kort tenisowy.GaleriaLokalizacja obiektu Witolda Gombrowicza 49, Ustrzyki DolneOpinie


5,0 Ocena klientów: Zespół Basenów "Delfin"
5,0 / 5 na podstawie 9 głosów

Lokalizacja: 5,0
Walory: 5,0
Parking: 5,0
Obsługa: 5,0
Cena: 5,0

Klienci polecają dla:

Oceń:

Lokalizacja
Walory
Parking
Obsługa
Cena

Polecam dla:

Atrakcje turystyczne w okolicy Ustrzyk Dolnych
Atrakcje turystyczne Lutowiska [~25 km]
Atrakcje turystyczne Baligród [~45 km]
Atrakcje turystyczne Polańczyk [~22 km]
Atrakcje turystyczne Solina [~16 km]
Atrakcje turystyczne Wołkowyja [~28 km]
Atrakcje turystyczne Lesko [~24 km]
Korzystając ze strony akceptujesz Politykę cookies Akceptuję