Dziki Zachód - miasteczko rozrywki


Adres: Wycieczkowa 9, Zieleniewo

Telefon: 602 606 177

Powołaj się na serwis:

W portalu od: 27.07.2014 r.

Opis


Jesteś w Kołobrzegu - koniecznie zajrzyj do Zieleniewa. W naszym miasteczku rozrywki moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W cenie jednego biletu możesz korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych na terenie parku.

Park Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo to największy tego typu obiekt
w Zachodniopomorskiem i jedna z największych atrakcji w Kołobrzegu i okolicach ( składa się bowiem z kilku krain tematycznych: Western City, Wioska Indiańska, ZOO, Lunapark, Motopark, Stadnina Koni. Park). Dziki Zachód, świetne miejsce nad morzem dla całych rodzin, zaprasza przez cały rok. Jednak najwięcej zabawy czeka na gości w sezonie (od 01.05.-31.08.).
W cenie biletu dostępne są wszystkie atrakcje parku i przewodnik (m.in. zwiedzanie miasteczka, wioski indiańskiej, minizoo, przejażdżka na koniu, dla najmłodszych - na kucyku, przejażdżka bryczką konną, kowbojska karuzela, byk rodeo, strzelanie z łuku, labirynt, bizon, na którego można się wspinać, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, autodrom, beczka śmiechu, rower na linie, przejażdżka jeepem (offroad), crazy carty, quady, miasteczko ruchu drogowego, beczkowóz, indiańskie narty, place zabaw, pokazy artystyczne, m.in.: dojenie kozy, gorączka złota, pokazy kaskaderskie, scenki westernowe, nauka tańca).
Dodatkowe atrakcje, to przebieranie się w stroje z epoki dzikiego zachodu oraz sklep, w którym można zakupić różne pamiątki związane z pobytem w miasteczku rozrywki.
Na terenie Parku Rozrywki Zieleniewo znajdują się również punkty gastronomiczne, gdzie serwowane są, przygotowywane na miejscu, potrawy: od przysmaków rodem z Dzikiego Zachodu, po pyszną pizzę z pieca (istnieje możliwość zamówienia posiłków dla grupy).

GaleriaLokalizacja obiektu Wycieczkowa 9, ZieleniewoOpinie


4,7 Ocena klientów: Dziki Zachód - miasteczko rozrywki
4,7 / 5 na podstawie 10 głosów

Lokalizacja: 4,8
Walory: 4,9
Parking: 4,7
Obsługa: 4,6
Cena: 4,6

Klienci polecają dla:

Oceń:

Lokalizacja
Walory
Parking
Obsługa
Cena

Polecam dla:

Atrakcje turystyczne w okolicy Kołobrzegu
Atrakcje turystyczne Ustronie Morskie [~14 km]
Atrakcje turystyczne Sianożęty [~12 km]
Atrakcje turystyczne Grzybowo [~8 km]
Atrakcje turystyczne Dźwirzyno [~14 km]
Korzystając ze strony akceptujesz Politykę cookies Akceptuję