Motylarnia w Porcie Władysławowo


Adres: Hryniewieckiego 2, Władysławowo

Telefon: 574 859 264

Powołaj się na:

Strona: https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/
W portalu od: 29.12.2022 r.

Szczegółowy opis Opis

Niezapomniane atrakcje nad Bałtykiem? Nasza propozycja – Motylarnia Port Władysławowo!

Czy planujesz wakacje nad polskim morzem, lecz znudziły Ci się typowe nadmorskie zajęcia? A może zwyczajnie nie masz pomysłu na atrakcje nad Bałtykiem? Śpieszymy z pomocą – proponujemy wspaniałą rozrywkę, jaką jest wycieczka do motylarni Władysławowo! Czego możesz spodziewać się w tym magicznym miejscu? Motylarnia stanowi dom dla dziesiątek gatunków motyli i ciem z Afryki, Azji czy innych zakątków Ziemi. Tutaj nie musisz oglądać owadów w gablotach – nasze okazy są żywe i swobodnie przelatują obok odwiedzających, żyjąc pośród tropikalnej roślinności. Największa motylarnia w Polsce zabierze Cię w podróż do prawdziwej dżungli!

Motylarnia Port Władysławowo corocznie przyciąga turystów ze wszystkich stron, zachęcając nietuzinkowością wśród innych atrakcji nad Morzem Bałtyckim. Towarzystwo przepięknych motyli z pewnością Cię zachwyci, a jeśli zapragniesz, możesz wynająć obiekt na czas przeprowadzenia prywatnej sesji fotograficznej. Gwarantujemy, że zdjęcia wykonane na tle złożonym z tropikalnej roślinności podbiją serce każdego! Oprócz tego, motylarnia oferuje pomoc wykwalifikowanego przewodnika, który zorganizuje lekcję dla wycieczek grupowych.

• Morpho peleides, Papilio lowi, Attacus atlas – poznaj najpiękniejsze i najbardziej imponujące gatunki owadów ze wszystkich stron świata! Dowiedz się o nich fascynujących faktów dzięki wykwalifikowanym przewodnikom.

• Klimat panujący w motylarni nie tylko pozwala naszym osobnikom i roślinom poprawnie funkcjonować. Dla odwiedzających oznacza to również przyjemną atmosferę bez względu na panującą za oknem pogodę.

• Zorganizuj wycieczkę szkolną czy kolonijną dla swoich podopiecznych – nasz obiekt to znakomita atrakcja dla dzieci nad morzem! Walory edukacyjne sprawiają, że najmłodsi uczyć się będą poprzez zabawę.

• Pragniesz odrobiny prywatności? Wynajmij motylarnię, aby móc przeprowadzić sesję zdjęciową wyłącznie w otoczeniu naszych wspaniałych motyli o roślin!

Serdecznie zapraszamy do Motylarni Władysławowo każdego, kto pragnie niezapomnianych wrażeń i przepięknych wspomnień!

Przybądź do nas z bliskimi bądź w pojedynkę – we wszystkich wypadkach gwarantujemy wspaniałą atrakcję nad Bałtykiem. Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony motylarni:

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/

Poznasz tam najważniejsze informacje, w tym adres obiektu, datę otwarcia , oraz ceny usług.

Daj się zaprosić na wycieczkę do najprawdziwszego raju na ziemi!

Galeria zdjęć GaleriaMapka z lokalizacją Lokalizacja Hryniewieckiego 2, WładysławowoKomentarze i opinie Opinie


5,0 Ocena turystów: Motylarnia w Porcie Władysławowo
5,0 / 5 na podstawie 9 głosów

Lokalizacja: 5,0
Atrakcje: 5,0
Parking: 5,0
Obsługa: 5,0
Cena: 5,0

dla lubiących adrenalinę
dla aktywnych
dla wodnych fanów

Oceń:

Lokalizacja
Atrakcje
Parking
Obsługa
Cena

Atrakcje turystyczne w okolicy Jastarni
Atrakcje turystyczne Hel [~14 km]
Atrakcje turystyczne Jurata [~3 km]
Atrakcje turystyczne Kuźnica [~8 km]
Atrakcje turystyczne Chałupy [~13 km]