SurfPoint - Pod Cyprysami


Adres: Mickiewicza 164, Jastarnia

Telefon: 510 85 90 95

Powołaj się na:

W portalu od: 03.10.2015 r.

Szczegółowy opis Opis

Szkoła kite i windsurfingu SurfPoint z trzema bazami na Półwyspie Helskim: baza Pod Cyprysami przy Mickiewicza 169, baza na terenie Ośrodka Wypoczynkowego “Posejdon” przy Mickiewicza 5 oraz baza przy molo w Juracie.

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu na Półwyspie Helskim: Jastarnia i Jurata

Szkoła mieści się w resorcie Pod Cyprysami i posiada dostęp do niezatłoczonego akwenu, co stanowi komfortowe warunki do nauki. Kursy prowadzone są przez doświadczoną licencjonowaną kadrę, dla której sporty wodne to prawdziwa pasja. Szkoła dysponuje jednym z najnowocześniejszych sprzętem, który jest wymieniany z początkiem każdego sezonu. Sprzęt jest dostosowywany do wieku i umiejętności kursanta. Wszystkie te warunki sprawiają, że na kursy mogą uczęszczać już 5 ­latki. Dodatkowo w szkole jest możliwość wypożyczenia sprzętu, lub przechowywania własnych desek i żagli. Oferta zawiera kursy indywidualne, grupowe, obozy windsurfingowe, kursy instruktorskie i szkolenia dla firm. Szkoła jest czynna od maja do 30­ września, a termin i czas trwania zajęć ustalane są według preferencji kursantów.

Obóz windsurfingowy dla dzieci i młodzieży w Jastarni i Juracie

Organizujemy obozy windsurfingowe i kitesurfingowe w Jastarni i Juracie dla dzieci i młodzieży w różnych grupach wiekowych wiekowych. Opiekunowie to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, z aktualnymi uprawnieniami oraz z kwalifikacjami instruktorskimi w wielu dziedzinach sportu. To osoby z wieloma sportowymi pasjami, będący prawdziwymi autorytetami dla naszych dzieci. W ciągu 10 bardzo aktywnych dni dzieci będą się doskonale bawić i poznawać tajniki wielu sportów wodnych! Na wodzie spędzamy 4h dziennie, a pozostały czas wypełnia nasz bogaty program zajęć dodatkowych. Gwarantujemy Wam, że od tego roku Półwysep Helski stanie się ulubionym miejscem wakacyjnym Waszych dzieci.

Więcej na: www.surfpoint.pl

Galeria zdjęć GaleriaMapka z lokalizacją Lokalizacja Mickiewicza 164, JastarniaKomentarze i opinie Opinie


4,8 Ocena turystów: SurfPoint - Pod Cyprysami
4,8 / 5 na podstawie 3 głosów

Lokalizacja: 4,7
Atrakcje: 5,0
Parking: 5,0
Obsługa: 4,7
Cena: 4,7

dla wodnych fanów
dla aktywnych
dla szukających relaksu

Oceń:

Lokalizacja
Atrakcje
Parking
Obsługa
Cena

Atrakcje turystyczne w okolicy Jastarni
Atrakcje turystyczne Hel [~14 km]
Atrakcje turystyczne Jurata [~3 km]
Atrakcje turystyczne Kuźnica [~8 km]
Atrakcje turystyczne Chałupy [~13 km]